Mjeshtri i madh Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë.
Ndërkohë që ditën e sotme është publikuar një foto e tij ku ai shfaqet me karrigen me rrota.

Foto-ja është publikuar nga Oriela Cano në një spital privat, pasi ka përfunduar radioterapinë.

Një muaj më parë ai festoi 72 vjetorin dhe i urojmë sa më shumë shëndet këtij mjeshtri të madh.

Ju pëlqen!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!