Ballina Ne vemendje Mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

 

Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot në ora 11:00 mban mbledhjen e radhës, në të cilën janë paraparë tri pika të rendit të ditës.

Fillimisht është propozimi për formimin e grupeve të miqësisë.

Si pikë e dytë është propozimi i anëtarëve në delegacione për përfaqësim të Kuvendit më organizata ndërkombëtare.

Ju pëlqen!

Ndërsa, pikë e tretë do jetë shqyrtimi i kërkesave të ndryshme.

Lexo po ashtu:  Vuçiq: "Rroftë Serbia", "Nuk e njohim Kosovën e Metohinë" - Takimi në Shtëpinë e Bardhë/ Ministri serb: Në tryezën e bisedimeve, edhe njohja e ndërsjellë Kosovë – Serbi
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!