MekuliPress ju sfidon me këtë detyrë:

Babai im është pensionist. Nëse ia ndërron vendin shifrave të moshës së tij aëherë rezulton mosha ime.

Ju pëlqen!

Para një viti babai im ishte dy fish më i vjetër se unë.

Sa vjet i kemi unë dhe babai im sot?

Përgjigju nëse di!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!