Si u masakruan mbi 1380 fëmijë shqiptarë nga serbët? Cili është fati i fëmijëve të zhdukur? Dëshmi tronditëse…

Një dokumentar me titra anglisht nga gazetari Marin Mema. MekuliPress ju fton ta ndiqni dhe ta shpërndani sa më shumë e sa më masovikisht këtë dokumentar.

 

Ju pëlqen!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.