Një ngjarje tragjike ka tronditur Parisin këtë të shtunë, ku 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje janë vrarë me thikë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në Noisy-le-Sec, ndërsa edhe 5 persona të tjerë janë plagosur.

Sipas mediave franceze, i dyshuari si autor i kësaj ngjarje vrau gruan e tij dhe dy fëmijët, si dhe dy nga nipat e tij.

Ju pëlqen!

Ngjarja dyshohet të ketë nisur pas një konflikti në familje, e cila ishte me origjinë nga Sri Lanka.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!