Martin Berishaj

Padia e shpifur e Ministrisë së kulturës të Malit të Zi kundër flamurit tonë tregon se Qeveria malaziase ende vuan nga mentaliteti kralnikolljan dhe millosheviqian që ne si komb me denigrim e hedhim poshtë. Ata duhet të dijnë se ajo padi si e tille është edhe kunderkushtetuese.
Prandaj, Flamuri kombëtar do të valvis për jetë e mot në Logun e Tërgajes por jo vetëm aty./MekuliPress /

Lexo po ashtu:  Glauk Konjufca i “hakmerret” Serbisë për arrestimin e Nezir Mehmetaj, ky është vendimi që e mori sot
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!