Martin Berishaj

Padia e shpifur e Ministrisë së kulturës të Malit të Zi kundër flamurit tonë tregon se Qeveria malaziase ende vuan nga mentaliteti kralnikolljan dhe millosheviqian që ne si komb me denigrim e hedhim poshtë. Ata duhet të dijnë se ajo padi si e tille është edhe kunderkushtetuese.
Prandaj, Flamuri kombëtar do të valvis për jetë e mot në Logun e Tërgajes por jo vetëm aty./MekuliPress /

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...