Mark Wahlberg ka bërë një njoftim që ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Me anë të një postimi aktori ka treguar se është pothuajse alergjik në çdo gjë. Aktori i nominuar për çmimin Oscar ka ndarë një foto në Instagram, ku duket pa bluzë dhe tregoi që ka bërë testin e lëkurës për çrregullime alergjike. Në foto shihet se lëkura e aktorit ka reaguar keq ndaj substancave që është testuar. “Mu deshën 49 vite për të kuptuar se jam alergjik në pothuajse gjithçka”.

Screenshot_9.png

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!