Manchester City ka prezantuar fanellat për sezonin e ri.

‘Puma’ është përkujdesur që skuadrës angleze t’i bëjë fanella speciale për edicionin e ri, për ndeshjet si vendas.

Fanella e re e Cityt është bazuar në ngjyrat që prezantojnë këtë skuadër, shkruan lajmi.net.

Ju pëlqen!

Me këtë fanella, Manchester City sezonin e ri do të tentojë t’ia marrë titullin Liverpolit, kampionëve të rinj të Premierligës.

Se si duken fanellat e reja te Manchester Cityt mund ta mësoni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!