Harry Maguire po dëshiron që të largohet nga Leicester City këtë verë.

Lojtari i cili po kërkohet nga shumë skuadra ka vendosur që t’i tregojë klubit se dëshiron largimin.

United, City dhe Arsenali po shfaqin interesim për anglezin.

Ju pëlqen!

United dhe City janë gati të paguajnë 85 milionë euro për qendërmbrojtësin e Hull Cityt.

Lexo po ashtu:  Njihuni me Kelvinin, djaloshi nga Saranda shpallet kampion i Ballkanit në shah
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!