Macja e këngëtares Taylor Swift ka mundësinë që të bëhet një yll i certifikuar brenda natës. Kjo falë Swift që ka në pronësi llogarinë në Instagram për macen e saj, Olivia Benson, e cila tashmë është bërë shumë e pasur.

Olivia ka fituar kaq shumë para në internet, madje ajo u bë më e pasur se disa nga motrat Kardashian. Sipas të gjitha raporteve, macja e Swift, Olivia, ka një vlerë neto prej 97 milionë dollarësh apo 88 milionë (euro). Olivia është shfaqur në videot muzikore dhe në reklama me pronaren e saj.

Lexo po ashtu:  Ndryshimi drastik në pamje i Dafina Zeqirit (FOTO)
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!