Menjëherë pas publikimit të këngës “Moj bjondinë me sytë e zinj” me TNT, Luana Vjollca duket se po përgatitet për bashkëpunimin e këngës së radhës.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto provokuese dhe thuhet se janë të shkëputura nga klipi i ri.

Burime për Prive kanë zbuluar se Luana do të bashkëpunojë me Shpat Kasapin dhe dyshja ka xhiruar edhe klipin.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.