Në emisionin televiziv ‘Ndrrimi i Natës’, sonte kanë qenë të ftuar artistë të ndryshëm shqiptarë si Mozzik apo Lori, dhe qëllimi i këtij emisioni ka qenë t’u ndihmohet të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Një moment mjaft emocionues ka bërë të pranishmit dhe moderatorin që të mos munden ti mbajnë lotët.

Në një moment një telefonatë erdhi nga Peja, e cila u prezantua si Xhuljeta, dhe ajo tregoi se është e sëmurë nga kanceri dhe se dëshiron ti dhurojë 50 euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Ju pëlqen!

Kjo emocionoi shumë të ftuarit dhe moderatorin Alaudin Hamiti, që nuk mundën ti mbajnë lotët.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!