– Përfaqësuesja e Kosova triumfon me rezultat 3:2 në midis të Sofjes kundër Bullgarisë.

90+3’ Benjamin Kololli harkon për bukuri dhe Elbasan Rashani me kokë godet me aq mjeshtri, shënon për rezultatin 2:3.  Urime përfaqësueses së shqiptarëve nga Kosova. /www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]