Antoine Griezmann mund të largohet nga Barcelona. Sulmuesi francez nuk bënë pjesë në planet e trajnerit Ronald Koeman dhe mund të shitet gjatë këtij afati kalimtar.

Për shërbimet e reprezentuesit francez interesim ka shprehur Liverpooli.

Klubi anglez raportohet se është i gatshëm të transferoj Griezmanin gjatë këtij muaji.

Ju pëlqen!

Për Griezmanin interesim ka shprehur edhe Manchester Unitedi, raportojnë mediat angleze.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.