Në Elbasan nis takimi i 7 –të i mbledhjes së përbashkët të dy qeverive Shqipëri – Kosovë.
Takimi po mbahet në Elbasan.

 

Lexo po ashtu:  Momenti kur ushtari i guximshëm ukrainas, vuri mbi supe armën e tij dhe gjuajti tankun rus, duke e hedhur në flakë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!