Liga e Kampionëve do të vazhdojë edhe sonte me dy përballje mjaft interesante.

Në kuadër të raundit të 16 më të mirave, sonte zhvillohet takimi mjaft interesant në ‘Stamford Bridge’ mes Chelseat dhe Bayern Munich.

‘Bavarezët’ janë favorit absolut këtë ndeshje, por ashtu si në vitin 2012, gjithçka mbetet për t’u parë në fushë.

Ju pëlqen!

Ndeshja tjetër që luhet gjatë ditës së sotme është ajo mes Napolit dhe Barcelonës.

Të dyja takimet startojnë në orën 21:00.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!