Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, nesër do të marrë pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e komunës së Rahovecit.

Siç bëhet e ditur në njoftimin për media, në këtë dëgjim publik qytetarët e Rahovecit do të njoftohen për projektet ideore të autostradës së Dukagjinit dhe të japin komentet e tyre.

Dëgjimi publik do të mbahet në sallën e Kuvendit Komunal me fillim prej orës 11:30. 

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.