Reperi i njohur nga Gjilani, Etritt ka lansuar këngën e tij të re me emrin “Gold Digger”, muzikën e së cilës e ka punuar Ketamine Beats dhe aranzhimin Granit Ismajli .
Etritt ka kohë që është nën menagjimin e “Black Fish Entertainment”.

Së bashku me këngën e re, ETRITT ka paralajmruar befasinë e rradhës me albumin që do vij së shpejti./MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Lexo po ashtu:  Rita Ora i vjen në ndihmë Kosovës në këtë pandemi
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!