Ka ndërruar jetë Shpëtim Zani, i njohur nga roli i Colit në filmin “Debatik” të vitit 1961. Mësohet se Zani ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Miqtë në rrjetet sociale kanë dhënë lajmin e trishtë për ndarjen e parakohshme nga jeta, i cili ka luajtur vetëm një rol në jetën e tij, por që ishte mjaft i pëlqyer për publikun.

Në filmin “Debatik” me regji dhe skendar të Hysen Hakanit dhe Gëzim Erebarën luajnë aktorë si Sulejman Pitarka, Sandër Prosi, Loro Kovaçi, Roland Trebicka, etj. – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Résultat de recherche d'images pour "debatik"
Résultat de recherche d'images pour "debatik"
*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]