Gazetari i T7 Mirlind Behlili, ëhstë sulmuar fizikisht nga truprojat e kreut të PDK’së, Kadri Veselit përderisa po e kryente detyrën e tij të gazetarit, shkruan gazeta Express.

Behluli derisa po raportonte nga njëri nga lokalet e Prishtinës, aty ku po qëndronte Veseli, është sulmuar  nga sigurimi duke u larguar me force nga lokali. E gjithë ngjarja ishte live.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]