Gazetari i T7 Mirlind Behlili, ëhstë sulmuar fizikisht nga truprojat e kreut të PDK’së, Kadri Veselit përderisa po e kryente detyrën e tij të gazetarit, shkruan gazeta Express.

Behluli derisa po raportonte nga njëri nga lokalet e Prishtinës, aty ku po qëndronte Veseli, është sulmuar  nga sigurimi duke u larguar me force nga lokali. E gjithë ngjarja ishte live.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...