LAJM I MIRË!
KQZ ka lejuar votimin edhe të të gjithë atyre qytetarëve që i kanë dokumentet e skaduara!

Pra të gjithë qytetarët që kanë dokumentet e skaduara kanë të drejtë të votojnë.

Postimi i plotë:

Ju pëlqen!

NJOFTIM ME RËNDËSI!

KQZ posa mori vendim për lejimin e qytetarëve për të votuar me letërnjoftim me afat të skaduar. Të gjithë ata që janë në listat e votuesve në Kosovë mund të votojnë me letërnjoftim me afat të skaduar.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!