Lajmi i mirë:
Vendet e Bashkimit Evropian ranë dakord të mërkurën, 19.05.21, për të rihapur kufijtë për udhëtarët plotësisht të vaksinuar, kjo sipas burimeve të agjencisë së lajmeve AFP, përcjell e pavarura MekuliPress.

Lexo po ashtu:  Marrëveshja sekrete e Biden: Të jap vaksinën, ndalo emigrantët
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!