Kreu i PDK’së, Kadri Veseli ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, raportojnë mediat shqipe në Kosovë.

Deri më tani Veseli nuk ka njoftuar se është konfirmuar pozitiv.

Zëdhënësi i PDK’së, Avni Bytyçi nuk është përgjigjur në pyetjet e gazetës për këtë temë.

Ju pëlqen!

Shefi i deputetëve të Partisë Demokratike ndërkaq ka thënë për Express shkurtimisht se nuk ka informacione për këtë temë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.