Porto po synon transferimin e lojtarit kosovar.

Mesfushori kosovar, Labinot Kabashi, ka shkëputur së fundmi bashkëpunimin me skuadrën e Barcelonës.

Megjithatë, lojtari me tipare ofensive vazhdon të marrë interesimin e skuadrave të mëdha evropiane.

Ju pëlqen!

Sipas raportimeve të ‘Sporti.info’, Labinot Kabashi po kërkohet nga Porto, transmeton lajmi.net.

Porto thuhet të ketë kontaktuar menaxherin e Labit.

Përveç portugezëve, në garë për lojtarin janë edhe disa skuadra të tjera evropiane.

Lexo po ashtu:  Shqipëria e shqiptarëve mund Bjellorusinë dhe ngrihet në Ligën B
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!