Chelsea ka filluar t’i bëjë disa ndryshime në skuadër qysh nga ky afat kalimtar.

Chelsea ka larguar dhe ka bërë disa transferime në këtë afat të janarit.

Maurizio Sarri ishte pyetur nëse Emerson Palmieri do të largohej nga skuadra, ndërsa italiani ka thënë se ai është në planet e tij.

Mbrojtësi nuk po luan standard te Chelsea, mirëpo Sarri e ka siguruar atë se ai është në planet e tij.

Ju pëlqen!

Palmieri me gjasë pritet të startoj në ndeshjet e radhës, pas formës së dobët të Marcos Alonsos në këtë afat kalimtar. 

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.