“Pothuajse të gjithë prej jush na ndihmuat që 20 vjet më parë Kosova të çlirohet nga Serbia.

Tani mendoj e ka ardhur koha që të ndihmohet Serbia për t’u çliruar nga Kosova.
Pra, pas çlirimit të Kosovës nga Serbia, duhet të bëhet çlirimi i Serbisë nga Kosova”, ka thënë Kryeministri Kurti, përcjell e pavarura MekuliPress.

Lexo po ashtu:  “Kur lapsin e kap injoranti, pushtetin tradhtari, vendi kthehet në një…”
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!