Deputetët Kuvendit të Kosovës sapo votuan për Vjosa Osmanin Presidente të republikës së Kosovës.
Sot, përfundimisht përfundon epoka e sunduesve zhvatës, hajna, mashtrues, arrogantë, të vrazhdtë, gënjeshtarë, frikacakë, të shitur e të blerë në tregun politik të kriminalizuar, shkruan e pavarura MekuliPress.

Urime Kosovë! Urime shqiptarë! Urime qytetarë të Kosovës pa dallim statusi social, gjinie, feje e përkatësie kombëtare!
Redaksia MekuliPress,
Oslo, Mainz, Berlin, Tiranë, Prishtinë, Shkup

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.