Kushti i parë formal për të arritur diçka të madhe është të bëhesh i pavarur nga opioni publik.
George Wilhelm Friedrich Hegel – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!