Viti sapo ka filluar, por të gjithë prodhuesit po ngrohin motorët për të paraqitur produktet e tyre më cilësore dhe avangarde të së ardhmes. Cilët janë telefonat inteligjentë më të shumë pritur që do të shohim në muajt në vazhdim si në eventet prezantuese të vetë markave ashtu dhe në ekspozitat e kongreset e smartphonëve në të gjithë botën?

Më poshtë janë listuar 14 modelet më të mira dhe më të kërkuara për vitin 2020 deri më tani:

 1. Samsung Galaxy S20
 2. Huawei P40
 3. Samsung Galaxy Z Flip
 4. Xiaomi Mi 10
 5. Lg G9 ThinQ
 6. Sony Xperia 5G
 7. OnePlus 8
 8. Google Pixel 4a
 9. iPhone 9
 10. Asus Zenfone 7
 11. Oppo Find me kamera nën ekran
 12. Samsung Galaxy Note 11
 13. iPhone 12
 14. Huawei Mate 40

(Wired)

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!