Kurti në Londër, merr pjesë në Samitin për Investime në Ballkanin Perëndimor

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot do të marrë pjesë në Samitin për Investime në Ballkanin Perëndimor 2022, në Londër.

Kështu kanë bërë të ditur nga Zyra e Kryeministrit nëpërmjet një komunikate për medie.

Ju pëlqen!

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, nesër (e hënë) me 28 shkurt 2022, merr pjesë në Samitin për Investime në Ballkanin Perëndimor 2022, në Londër”, thuhet në komunikatën për medie nga Zyra e Kryeministrit.

Lexo po ashtu:  Gjukanoviç fitues i zgjedhjeve në Mal të Zi
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!