Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar sonte ndejë falënderuese për aktivistët e saj.
Kjo festë në Vetëvendosje vjen pas rezultatit nga zgjedhjet e 6 tetorit ku doli partia fituese.

Numri i aktivistëve të pranishëm është i madh ndërsa Kurti i falënderoi ata për kontributin e gjatë të dhënë në parti dhe kryesisht për rezultatin e zgjedhjeve të 6 tetorit.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!