Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar sonte ndejë falënderuese për aktivistët e saj.
Kjo festë në Vetëvendosje vjen pas rezultatit nga zgjedhjet e 6 tetorit ku doli partia fituese.

Numri i aktivistëve të pranishëm është i madh ndërsa Kurti i falënderoi ata për kontributin e gjatë të dhënë në parti dhe kryesisht për rezultatin e zgjedhjeve të 6 tetorit.

Lexo po ashtu:  Pagat, Rama kërcënon me burg pronarët dhe administratorët e mediave
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!