Para pak çastesh ka ndodhur një incident i rëndë në Zhur, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një polic dhe dy të tjerë janë plagosur.

Lajmin për Televizionin e Prizrenit e konfirmuar zëdhënësi i DRP në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Pas pak ju informojmë më detajisht nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur inicidenti i tmerrshëm.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!