Para pak çastesh ka ndodhur një incident i rëndë në Zhur, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një polic dhe dy të tjerë janë plagosur.

Lajmin për Televizionin e Prizrenit e konfirmuar zëdhënësi i DRP në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Pas pak ju informojmë më detajisht nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur inicidenti i tmerrshëm.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.