Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte

“Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave.

Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë këngë të re, por ajo ka befasuar ata duke e postuar këtë këngë.

Ju pëlqen!

Kënga është një këngë baladë rep por që i kushtohet një dashurie të harruar.

Kënga nuk ka klip por është e realizuar vetëm me tekstin e këngës së këngëtares.

Kliko këtu për ta ndëgjuar kengën

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!