Një mrekulli në mes të tragjedisë ka ndodhur para pak minutave në Shqipëri, ku një i fëmijë është shpëtuar nga ekipet emergjente.

Nga gërmadhat është nxjerrë një fëmijë, mrekullisht gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ekipet tani e kanë dërguar në spital.

I riu gjendej me orë të tëra nën gërmadhat e një pallati, ku ekipet kanë arritur identifikim e tij dhe kanë nxjerrë jashtë.

Ju pëlqen!

Atë e kishte kapluar paniku dhe frika, ku vazhdimisht pyeste për nënën e tij.

‘Ku është mami’, vazhdimisht pyeste vogëlushi shqiptar.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!