Të dielën, në një transmetim live, Mbretëresha Elizabeth foli për situatën e koronavirusit. Fjalimi ishte serioz dhe ngushëllues, por monarkja veshi një fustan të gjelbër që brenda pak orësh u përdor si një ekran i gjelbërt që lejon manipulimin e çdo lloj imazhi mbi të.

      

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!