Kurti sonte në TV Klan ka thënë se nesër do të diskutojë me Osmanin për planin B, pasi kryeministri i takon Vetëvendosjes, shkruan MekuliPress.

‘’Unë besoj që tash i takon Osmanit që të flasë. Ajo ka dashtë që të bëhet kryeministre dhe tash duhet ta shohim se cili është plani i saj. Unë kam pasë bashkëpunim shumë të mirë me Osmanin si deputetë. Besoj që do të mirëqeverisim bashkë.Unë besoj se qoftë ministren e punëve të jashtme, qoftë kryeparlamentaren do ta kryente mirë. Kjo është voakcioni i saj nga përvoja parlamentare që e kishim bashkë’’/MekuliPress /

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!