Lëvizja Vetëvendosje ka bërë publik slloganin e tyre për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Krejt dhe drejt”, kjo është motoja me të cilën planifikojnë fitoren në këto zgjedhje. “Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet!”, shkruan Albin Kurti.

MekuliPress për votuesit me të drejtë vote në zgjedhjet e 14 shkurtit, u thotë shkurt e shqip dilni:

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.