Në vijim të replikave për situatën e pandemisë në vend, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook nga Fieri më 12 nëntor. “Shikoni çfarë po ju fsheh Edi Rama”, shkruan Basha në mesazhin e tij në rrjetin social.

Në videon e kryedemokratit shfaqen shumë qytetarë të grumbulluar në radha të mëdha në pritje të marrjes së shërbimit nga administrata Rama.

Ju pëlqen!

 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!