Në vijim krahasimet e shpenzimeve të derivateve ndërmjet kabinetit të ish Ministrit dhe ministres Haxhiu.

Ditëve në vijim, do të publikojmë gjitha shpenzimet e kabinetit të kaluar dhe kabinetit tonë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!