Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka numëruar 97,77% të votave deri më tani. Nga të dhënat e përditësuara, Lëvizja Vetëvendosje ka fituar 48.19%, PDK-ja 17.33 %, LDK-ja 13.17%, AAK-ja 7.41% dhe Nisma 2.60%.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.