Viola von Cramon nesër do ta vizitojë Kosovën.

Kryeparlamentari Glauk Konjufca do të takohet nesër me raportuesen për Kosovë në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon.

Takimi do të mbahet në kabinetin e kryetarit duke filluar nga ora 09:00.

Ju pëlqen!

Kuvendi nuk ka dhënë detaje nga temat e diskutimit në këtë takim.

Lexo po ashtu:  Sot në orën 17:00 Kosova e Serbia nënshkruajnë marrëveshjen në prani të Donald Trump. Çka do të nënshkruajnë palët?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!