Nje tjeter lajm i rreme ne media. Po thuhet se nje Qamil Rexhepi eshte kryetar i pikes se LV ne Pozharan, dhe eshte arrestuar. Por ne nuk kemi asnje kryetar pike me emrin Qamil Rexhepi, madje asnje anetar me kete emer.

I bejme thirrje edhe policise te sqaroje sa me shpejt keto lajme te rrejshme qe po perhapen nga subjektet politike humbese ne media te ndryshme. Keto lajme synim kane te ndalin sadopak vershimin e votave per ndryshim. Por nuk do te munden.

Demanton VV-ja .

Lexo po ashtu:  Lëvizja e Rusisë, kush është gjenerali i ri që do të drejtojë luftën ne Ukrainë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!