Plot 21.690 flamuj në ço stol të stadiumit është kjo dhurata që i pret të gjithë tifozët që do të shohin ndeshjen Shqipëri- Francë.

Siç shihet në foto, në çdo stol ka një flamur që do krijojë padyshim një atmosferë elektrizuese që nuk e kemi parë kurrë më parë në ndeshjet e tjera të kombëtares.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!