Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës

Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës.

Shqiptari nga Kosova Ardian Ismajli do të jetë në mbrojtje bashkë me Xhimshitin dhe Veselin kurse në portë është Berisha që ka startuar si kapiten.

Ju pëlqen!

Ramadani do të startojë në mesfushën defansive duke zëvendësuar Taulant Xhakën. 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.