Kombëtarja e Shqipërisë e ka shënuar golin e epërsisë në ndeshjen ndaj Islandës në Ligën e Kombeve.

Taulant Seferi ka shënuar për “Kuqezinjtë” në minutën e 30-të. Pjesa e parë sapo ka përfunduar.

Lexo po ashtu:  Klubi spanjoll sfidon Covid-19: Tifozë, ju presim në stadium!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!