Shqipëria jonë po vazhdon me formën e mirë dhe është duke shkëlqyer në “Air Albania” ndaj Bjellorusisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke e mbyllur pjesën e parë me rezultat 3-1.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.