Benjamin Kolollin është njeriu i momentit në Zvicër.

Ylli i Kombëtares së Kosovës ka shënuar sërish për Zurich, shkruan lajmi.net.

28 vjeçari ka shënuar në ndeshjen që Zurich po e zhvillon kundër St Gallen.

Ju pëlqen!

Kololli barazoi në 1;1 rezultatin.

Ky ishte goli i pestë sezonal për Kolollin.

Lexo po ashtu:  Vdekja e Bryant, familjet e viktimave denoncojnë kompaninë e helikopterit
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!