Poezi – Ali Asllani “Hakerrim”

“Koha eshte e maskarenjeve, por atdheu i shqiptareve”

Lexo po ashtu:  Fragmenti më i bukur i shkruar ndonjëherë për babanë nga Fabio Volo
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!