Policia e New Orleans janë alarmuar pas kërcënimeve të Lil Wayne ndaj Kodak Black. 

Reperi i hitit “Zeze” ka të caktuar një kocnert në qytetin e Lil Wayne dhe tashmë po bëhen përgatitje në rast të dhunës.
Sipas TMZ, pronarët e lokacionit ku do të mbahet koncerti janë të frikësuar pas komenteve të fundit të Kokak se adhuruesit e Weezyt do të kërkojnë hakmarrjen.

Javën e kaluar Kodak ishte në klubin e famshëm në Miami, LIV, dhe priti që të shihej me Lil Wayne.

Ju pëlqen!

Kur ky i fundit nuk u parqit, Kodak e mori mikrofonin dhe shpërtheu në drejtim të turmës.

Pas kësaj ngjarje ndodhën edhe disa konfrontime në distancë në rrjetet sociale, të cilat kanë alarmuar policinë për performancën e radhës të Kodak Black në Mahalia Jackson Theater.

Edhe reperi Black do të ketë siguri shtesë në këtë paraqitje të tij. 

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.