Policia e New Orleans janë alarmuar pas kërcënimeve të Lil Wayne ndaj Kodak Black. 

Reperi i hitit “Zeze” ka të caktuar një kocnert në qytetin e Lil Wayne dhe tashmë po bëhen përgatitje në rast të dhunës.
Sipas TMZ, pronarët e lokacionit ku do të mbahet koncerti janë të frikësuar pas komenteve të fundit të Kokak se adhuruesit e Weezyt do të kërkojnë hakmarrjen.

Javën e kaluar Kodak ishte në klubin e famshëm në Miami, LIV, dhe priti që të shihej me Lil Wayne.

Ju pëlqen!

Kur ky i fundit nuk u parqit, Kodak e mori mikrofonin dhe shpërtheu në drejtim të turmës.

Pas kësaj ngjarje ndodhën edhe disa konfrontime në distancë në rrjetet sociale, të cilat kanë alarmuar policinë për performancën e radhës të Kodak Black në Mahalia Jackson Theater.

Edhe reperi Black do të ketë siguri shtesë në këtë paraqitje të tij. 

Lexo po ashtu:  83-vjeçari, Anthony Hopkins është i nominuari më i vjetër në kategorinë Aktori më i Mirë në historinë e Çmimeve të Akademisë.
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!