Shenja më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën e nesërme, e dielë 27 MARS 2022, është ajo e Peshqve: një ditë e shkëlqyer për ta.

Të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje, do të korrin shpërblimet aq sa nuk do të shqetësohen as për pandeminë që ngadalëson përditshmërinë.

Parashikimi i Paolo Fox për PESHQIT:

Ju pëlqen!

Jupiteri është aktiv gjatë këtij muaji: shijoni momentin dhe merrni shpërblimet gjatë kësaj fundjave. Asgjë nuk ju do t’ju pengojë.

Lexo po ashtu:  Analisti gjerman: Shqipëria pa perspektivë, Rama një figurë tragjike
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!